Albi Kouzelné čtení Kniha Zpívánky 1-2 vydání

`
Akce!
Náš tip!
-18%
`
Albi Kouzelné čtení Kniha Zpívánky 1-2 vydání
Číslo produktu ZP1
Dostupnost skladem

Papírnictví Trutnov : 4 ks

Sleva -18% 217,27 Kč
179,0 Kč
162,73 Kč bez DPH

Popis produktu

Popis produktu:

Interaktivní mluvicí kniha Zpívánky ve 2. vydání je aktualizovaná verze prvního dílu této oblíbené knihy z edice Kouzelné čtení.
Zpívánky obsahují přes 500 zvuků a 12 lidových písní včetně not, které si děti mohou pomocí Albi tužky přehrát a zazpívat. Písně jsou doplněny milými příběhy. V knize naleznete svěžejší verze písní Holka modrooká, Jede, jede poštovský panáček, Pec nám spadla, Travička zelená, Skákal pes, Já mám koně a další. a opravené rozdíly mezi textem a hudbou.

Kouzelné čtení: Zpívánky 1 namluvila Andrea Elsnerová a Vojtěch Hájek.

Doporučeno pro děti ve věku 3 - 7 let.

NECHTE KNIHY MLUVIT!
Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.
Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.

Výhody Kouzelného čtení ALBI:

  • jednoduché zacházení, dítě si dokáže hrát a učit se samo
  • kniha funguje na principu optického senzoru pro čtení skrytých kódů
  • elektronická tužka má kvalitní reproduktor, který vám zajistí vysokou kvalitu zvuku